Plastická maziva

SUNAPLEX 992 EP GREASE

Univerzální vysoce kvalitní plastické mazivo na bázi komplexu hliníku s EP vlastnostmi, doporučeno pro aplikace až do 130°C a při velkém zatížení.

SUNAPLEX 781

Voděodolné plastické mazivo na bázi komplexu hliníku. Pro mnoho aplikací, kde u plastického maziva se vyžaduje maximální stálost vůči vodě i za proměnlivé teploty.

MULTI MOLY GREASE

Multi moly je prémiová vazelína obohacená o grafit MOS2. Jedná se o víceúčelovou vazelínu s použitím v náročných podmínkách v průmyslu - strojírenském, lodním a automobilovém.

MULTI DUTY GREASE EP

Víceúčelová vazelína s dlouhou životností na bázi lithných mýdel. Používá se k mazání valivých a kluzných ložisek kol, podvozků, mechaniky karoserií, elektropříslušenství, obráběcích strojů a vodních pump.

LITEX M2

Vysokovýkonné víceúčelové plastické mazivo na bázi lithiového komplexu. Obsahuje EP, antikorozní a antioxidační aditiva. Tato aditiva jsou prosta těžkých kovů. Pro mazání ložisek kol automobilů a dalších vozidel. Obecné mazivo s dlouhou životností pro práci za těžkých podmínek v automobilech či v průmyslu.

LITEX C2

Vysoce kvalitní mazivo na bázi komplexu vápníku s novým syntetickým frikčním modifikátorem snižujícím tření. Plastické mazivo je určeno pro všestranné použití, zejména v papírenském průmyslu, automobilech, centrálních mazacích systémech a v mnoha dalších speciálních aplikacích, které dříve potřebovaly speciální typy plastických maziv na jiných základech.

HD-WR GREASE

Silně přilnavé, voděodolné lithio-vápenaté mazivo s EP vlastnostmi, speciálně pro mokré/špinavé poměry a těžké/rázové zatížení. Pro teploty od -20°C až do 120°C.

GUN GREASE EP 00

Polotekuté plastické mazivo na bázi vápníku s EP vlastnostmi. Specifické určení pro mazání v centrálních mazacích systémech (např. Bielomatik). Pro převodová soukolí a reduktory s mazáním z vnějšího zdroje.

STERN TUBE GREASE

Přilnavé vápenaté mazivo s vysokou odolností proti vodě. Obecné použití v zemědělské technice a mazání podvozků pro osobní a nákladní automobily a autobusy. Může být také použit v off-road-zařízení.