Všeobecná maziva

DURAGEAR

ISO VG 150, 220, 320 & 460; DIN 51 517 PART3 TYPE CLP
Plně syntetický průmyslový převodový olej nejvyšších kvalit. Použitelný prakticky za všech pracovních podmínek, při vysoké mechanické zátěži, za stabilních i měnících se okolních teplotních podmínek stejně tak jako v případě vysokých teplot samotných převodů. Toto mazivo se zejména doporučuje tam, kde jsou požadovány prodloužené intervaly výměny oleje.

DURAGEAR PGL

ISO VG 150, 220, 320 & 460; DIN 51 517 PART3 TYPE CLP
Plně syntetický průmyslový převodový olej na bázi poly alkylen glykolu (PAG). Použitelný prakticky za všech pracovních podmínek, při vysoké mechanické zátěži, za stabilních i měnících se okolních teplotních podmínek stejně tak jako v případě vysokých teplot samotných převodů. Toto mazivo se zejména doporučuje tam, kde jsou požadovány prodloužené intervaly výměny oleje.

SUNEP

ISO VG 68, 100, 150, 220, 320, 460 and 680; API GL-3; DIN 51517 PART3 TYPE CLP
SUNEP jsou průmyslová převodovková EP maziva. Jsou významně stabilní při širokém rozsahu teplot, snáší vysoké zatížení a lehce se oddělují od vody. Doporučené používání u čelních, šikmých, kuželových a šroubových převodovek při vysokém a nárazovém zatížení. Mazání průmyslových převodovek, které vyžaduje EP oleje.

SUNTAC

ISO VG 80 WR, 100 WR, 220 WR, 6002/EP 71
Silně přilnavý hydraulický olej s protioděrovými přísadami. Použití ve všech hydraulických a oběhových systémech, kde jsou kladeny požadavky na protioděrové vlastnosti. Taktéž může být použit do převodových skříní, na spojky, řetězy, kabely, kluzná ložiska a pro všechna strojírenská použití, kde je problémem bodové mazání. SUNTAC 6002 EP 71 je speciálně vyvinut pro mazání převodů a vaček tkalcovských strojů firmy SULZER RÜTI.

CHAIN SAW OIL

ISO VG 80, 120, 150
Minerální olej se skvělými vlastnostmi, zabraňující odstřikování. Je určen k mazání a údržbě řetězů řetězových pil, lan a řetězů. Excelentní antioxidační a antikorozní vlastnosti. Vyznačuje se velkou pevností mazacího filmu a vynikající tendencí k adhezi vůči povrchu kovových strojních součástí.

WAY LUBRICANT

ISO VG 32, 68 and 220
Olej pro kluzná vedení. Řada hydraulických olejů pro kluzná vedení pro práci v normálních i těžkých podmínkách umístěných horizontálně nebo vertikálně. Použití na eliminaci efektu přilnavého povrchu. Nabízí výbornou kontrolu tření. Obohacený o vysokotlaká aditiva. Eliminuje vytváření gelu.

LUBEWAY

ISO VG 32, 68
Řada sloučená z olejů pro kluzná vedení a hydraulických olejů, vhodný pro použití v hydraulických systémech s přívodem oleje pod tlakem z hydraulického systému do vodících ploch.

ROCKDRILL

ISO VG 32, 68
Řada speciálních maziv určených pro mazání vrtacích kladiv a pneumatického nářadí. Dobrý přilnavost oleje na kovu, dobré mazání, dobrá deemulgace a nízká toxicita. Dieseling, zamlžení a další problémy jsou zanedbatelné.

MOULD OIL

METAL, WOOD & UNIVERSAL
Demontážní kapalina. Mould Oil je moderní, nízko viskózní kapalina, která může být použita na ocelové a dřevěné bednění nebo plastické formy.

HEAT TRANSFER OIL

ISO VG 22, 32, 46
Olej pro nepřímý přenos tepla, pro teploty do 310°C. Vynikající kapaliny pro správně kunstruované uzavřené soustavy vybavené expanzními nádobami.

WHITE OIL

F, SP & LV; FDA 172.878
WHITE OILS jsou čisté bílé minerální oleje rafinované do tak extrémně vysoké míry, že tyto oleje jsou vhodné pro interní lékařské použití.