2-Taktní oleje

2T MX COMPETITION

API TC; JASO FD; ISO L-EGD; TISI 1040-2541
Vysoce kvalitní samomísitelný motorový olej pro dvoutaktní motory, na bázi syntetických esterů. Používá se v dvoutaktních motorech jak při proměnlivých provozních podmínkách, tak při trvale konstantním vysokém zatížení, jež se vyskytuje během závodů a sportovních jízd. Použití ve dvoutaktních motorech motocyklů a motokár. Typicky se mísí s benzínem v poměru 1: 50, nebo dle předpisu výrobce motocyklů. Je také vhodný do dvoutaktních motorů se vstřikováním. Je speciálně navržený pro použití ve vyšších rychlostech a pro silnější dvoutakty.

2T MX SPORT

JASO FC; CEC TSC-4 & 3;
Motorový olej vysoké kvality, samomísitelný, na bázi pečlivě vybraných syntetických a minerálních olejů, pro použití ve dvoutaktních motorech pracujících v různých provozních podmínkách a stabilně vysokém zatížení jako je např. sportovní jízda nebo motocyklové závody. Použití ve dvoudobých motorech, běžně v poměru 1:50 s benzínem (ověřte podle výrobce motoru). Vhodný také pro dvoutaktní vstřikovací motory. Speciálně vyvinutý pro rychlé a silné motocykly značek APRILIA, HONDA, SUZUKI, YAMAHA a dalších.

2T MX POWER

API TC+; JASO FD; ISO L-EGD
Kvalitní motorové mazivo na bázi minerálního oleje, určené pro dvoutaktní motory pracující v různých provozních podmínkách při vysokých zatížení. Použití ve dvoudobých motorech, běžně v poměru 1:50 s benzínem (ověřte podle manuálu výrobce motoru). Vhodný také pro dvoutaktní vstřikovací motory. Speciálně doporučen pro tzv. „denní provoz“ motocyklů. Doporučený pro motocykly typu SOLO a motocykly nižších kubatur kolem 50 ccm např. značek APRILIA, HONDA, SUZUKI, VESPA, YAMAHA a dalších.

2T SCOOT

API TC; CEC TSC-3
Samomísitelný dvoutaktní olej pro použití ve vysoce výkonných dvoutaktních motorech skútrů. Použití ve dvoutaktních motorech skútrů, běžné použití v poměru 1:50. Vhodný také pro dvoutaktní motory se vstřikováním benzínu. Může být používán i ve vysoce výkonných, nejmodernějších dvoutaktních motorech.