Chladírenské oleje

Syntetické oleje

SUNISO SL

ISO VG 22, 32, 46, 68, 100, 170 & 220; R-134A
Stupně SUNISO SL jsou syntetická esterová maziva, formulovaná s využitím vybraných polyol esterových základů a aditiv poskytujících vynikající mazací schopnosti, stabilitu a ochranu proti korozi. Tato maziva jsou mísitelná v alternativních chladících systémech k takovým, jako jsou R-134a i při velmi nízkých teplotách. Maziva SUNISO SL byla vyvinuta speciálně pro použití v chladících a klimatizačních systémech neškodných pro ozonovou vrstvu.

SUNICE PB 100

ISO VG 100; R-134A
Syntetické mazivo na bázi polyalkylenglykolu, pro automobilní klimatizační systémy s kompresorem pro typ chladiva R-134a. Určen jak pro systémy kompresorů s pevným zdvihovým objemem, tak pro systémy s proměnným zdvihovým objemem (např. typ s kývavým kotoučem). SUNICE PB 100 je obzvláště doporučován pro použití v kompresorech typu SANDEN s pevným zdvihovým objemem – typy SD7H15/SHD, SD7H15/HD, SD7H13, SD7H10 a SD5H14.

Minerální oleje

SUNISO GS

ISO VG 30 (3 GS), 43 (3.5 GS) & 55 (4 GS)
Oleje nejvyšší kvality, navržené pro mazání chladících kompresorů pracujících s tradičními chladivy. Jsou velmi stabilní a v podstatě bez parafínu. Mají dlouhou historii vyhovujícího provozu v mnoha typech zařízení a jsou schváleny většinou výrobců pro obě plnění (tovární a servisní) jejich zařízení.

SUNISO G

ISO VG 68 (4.5 G) and 100 (5 G)
Oleje nejvyšší kvality, navržené pro mazání chladících kompresorů pracujících s tradičními chladivy. Produkt je velmi stabilní a v podstatě bez parafínu. Ideálně se hodí pro nízkoteplotní systémy, kde jsou teploty výparníku nižší než -18 °C, včetně obytných a komerčních chladících a klimatizačních systémů. Může být použit v téměř jakékoliv instalaci bez ohledu na kompresor nebo teploty výparníku.

SUNISO 4 SA

ISO VG 57
Parafinický chladírenský olej pro čpavkové systémy. Specifický pro systémy pracující s amoniakem jako chladicím médiem. Top kvalitní chladírenské oleje s velmi vysokou tepelnou stabilitu. Velmi dobře mísitelný s chladícím médiem v nízkoteplotní části kompresoru.

Vacuum pump oil

VACUUM PUMP OIL

Specielní olej pro mazání vývěv pro hluboké vakuum. Doporučen k použití ve většině vývěv pro hluboké vakuum, pracujících s absolutním tlakem 50 µm rtuťového sloupce (0,05 torr) či tlakem ještě nižším.