Speciální motocyklové produkty

4T RACING GEAR

API GL-5/GL-4; SAE 75W90
Multigrádní (SAE 75W90) plně syntetický převodový olej se speciálními aditivy na vysoké zatížení. Mazání hodně zatížených převodovek i v hodně extrémních podmínkách. Nutno ověřit manuál pro přesné použití. Dosahuje a překonává API GL-5 a API GL-4, viskosometricky dosahuje SAE 75W90. Zlepšuje a usnadňuje řazení, hlavně krátce po startu motoru za nízkých teplot. Zmenšuje opotřebení díky speciální kombinaci aditiv. Díky plně syntetickému složení je vhodný na použití jak ve velice nízkých tak velice vysokých teplotách.

2T RACING GEAR

Plně syntetický převodový olej se speciálními aditivy na vysoké zatížení. Mazání hodně zatížených převodovek i v hodně extrémních podmínkách. Nutno ověřit manuál pro přesné použití. Zlepšuje a usnadňuje řazení, hlavně krátce po startu motoru za nízkých teplot. Zmenšuje opotřebení díky speciální kombinaci aditiv, nepění. Díky plně syntetickému složení je vhodný na použití jak ve velice nízkých tak velice vysokých teplotách.

2T SPORT GEAR

Polosyntetický převodový olej se speciálními aditivy na vysoké zatížení. Mazání hodně zatížených převodovek i v hodně extrémních podmínkách. Nutno ověřit manuál pro přesné použití. Zlepšuje a usnadňuje řazení, hlavně krátce po startu motoru za nízkých teplot. Zmenšuje opotřebení díky speciální kombinaci aditiv, nepění.


FORK

SAE 5W/10W; 15W; 20W
Série olejů různé viskozity určená pro použití ve vidlicích a tlumičích silničních a terénních motocyklů. Má červenou barvu. Používá se ve vidlicových systémech a tlumičích. Výběr viskozity závisí na požadované hladině tlumení a na pracovních podmínkách. Pro co nejlepší rozhodnutí je vhodné řídit se předpisy OEM. Kvalita těchto výrobků splňuje a překračuje viskozitní a kvalitativní požadavky uváděné v předpisech nejznámějších výrobců motocyklů.

BRAKE FLUID DOT 4

DOT; FMVSS N° 116; SAE J 1703; ISO 4925
Vysoce kvalitní hydraulická brzdová a spojková kapalina vysoce zatížitelná se syntetickými složkami (polyglykoly, estery, inhibitory). Použití pro prakticky všechny hydraulicky ovládané brzdy (osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, dodávky)

AIR FILTER CLEANER

Přípravek vhodný pro všechny druhy motocyklových vzduchových filtrů. Obsahuje vysoce kvalitní přísady a rychle schnoucí detergenty, které odstraňují zbytky oleje a zachycené nečistoty na vzduchovém filtru. Tento čistič je bezbarvý a má svůj specifický zápach.

AIR FILTER OIL

Speciální olej pro všechny druhy motocyklových i automobilových vzduchových filtrů. Jeho vlastností je vysoká schopnost zachycovat i mikroskopické částice, proto se používá i v extrémních „off road“ podmínkách. Mandlová barva je specifická pro tento olej.

CHAIN LUBE

Speciální voděodolné mazivo vhodné pro všechny typy válečkových řetězů a otevřených kluzných ploch. Obsahuje koloidní PTFE pro optimální mazání i za extrémních podmínek. Použití pro listová pera mobilní techniky, otevřené převody jízdních kol a motocyklů, řetězy a kluzné plochy v průmyslu, pracovní části zemědělských strojů – např. kosy sklízecích strojů.

SILICONE SPRAY

Průsvitné mazivo pro malé zatížení. Vhodné také k vytvoření a udržení lesklého vzhledu kovových a syntetických materiálů. Je velmi vhodný pro oživení vzhledu pryžových, plastových a chromovaných částí automobilů, motocyklů, jízdních kol, motorů a lodí. Udržuje pružnost pryžových dílů dveří automobilů. Díky svému silikonovému složení je Silicone Spray vynikající pro leštění plastů a kovů.

UNIVERSAL BRAKE CLEANER

Vysoce účinný brzdový čistič. Základem jeho složení jsou rozpouštědla. Mazivo, olej, různé jiné nečistoty, jsou přípravkem snadno odstranitelné, díky jeho vysoké úrovni čistících vlastností. Produkt nezanechává žádná rezidua. Odstraňuje nečistoty, olej, mazivo, brzdný prach.