Polosyntetické

TITANIUM FUTURA 10W40

API SL/CF; ACE A3/B4; MB 229.1; VW 501.01/505.00; PSA B71 2294; Porsche
Celoroční polosyntetický motorový olej, splňující všechny požadavky, které lze od moderního motorového oleje požadovat.Motorový olej Futura lze používat pro všechny typy benzínových, LPG, či naftových motorů s jedním či vícestupňovým přeplňováním, či atmosférickým plněním. V osobních automobilech a v malých komerčních vozidlech pracuje spolehlivě i za nejtěžších provozních podmínek. Používejte všude, kde jsou vyžadovány specifické požadavky na motorový olej, jako jsou výše uvedeny.

TITANIUM MARATHON 10W40

API SL/CF; ACE A3/B3
Vysoce jakostní moderní motorový olej, který vznikl smíšením klasického se syntetickým základovým olejem. Olej je vhodný prakticky pro všechny přeplňované a nepřeplňované motory osobních a lehkých užitkových vozidel,motory zážehové i vznětové. Vhodný i do motorů pod extrémní zátěží. Doporučen pro automobily s vysokou najetou kilometráží. Použití podle popisu uvedeného výše, zvláště u osobních automobilů a u lehkých dodávkových vozů s najetou kilometráží nad 100 000 km.

TITANIUM VICTORY 10W40

API SH/CD
Univerzální multigrádní ropný semisyntetický motorový olej splňující veškeré nejnovější klasifikační požadavky na motorové oleje. Určen jak pro velké naftové motory, tak pro naftové i benzínové motory do osobních automobilů. Jak je popsáno výše, motorový olej je vhodný zvláště pro motory posledních vývojových generací osobních i nákladních vozidel.