Minerální

ENERGY ENDURO 15W40

API CI-4/CH-4/CG-4/CF/SL; ACEA A3/B3/B4/E3/E5/E7; MB 228.3, 229.1; MAN M3275; VOLVO VDS-3; ALLISON C-4; CATERPILLAR ECF-1a, ECF-2
Univerzální motorový olej SAE 15W40, vhodný pro prakticky všechny osobní automobily (včetně soudobých modelů), pro lehké i těžké nákladní automobily a autobusy stejně jako i pro off-road techniku a stacionární zařízení. Vyhovuje nejnovějším normám API a ACEA. K mazání naftových i benzínových motorů, kde se vyžaduje, aby motorový olej splňoval jednu nebo více zmíněných specifikací API a ACEA. Tento olej je obzvláště vhodný pro motory s EGR systémem pro většinu motorů vybavených NOX redukčním systémem (SCR).

ENERGY FORZA 15W40

API CG-4/CE/CF/SL; ACEA A3/B3/B4/E2; ALLISON C-4; MB 228.3, 229.1; MACK EO-K/2; MTU TYPE 1; PSA B71 2295; VOLVO VDS; VW 505.00
Univerzální multigrádní ropný (minerální) motorový olej splňující veškeré nejnovější klasifikační požadavky na motorové oleje. Určen jak pro velké naftové motory, tak pro naftové i benzínové motory do osobních automobilů. Jak je popsáno výše, motorový olej FORZA SAE 15W40 je vhodný zvláště pro motory posledních vývojových generací osobních i nákladních vozidel.

ENERGY FORZA 20W50

API CG-4/SL; ACEA A3/B3/E2
Univerzální multigrádní ropný motorový olej splňující veškeré nejnovější klasifikační požadavky na motorové oleje. Určen jak pro velké naftové motory, tak pro naftové i benzínové motory do osobních automobilů. Jak je popsáno výše, motorový olej FORZA 20W50 je vhodný zvláště pro motory posledních vývojových generací osobních i nákladních vozidel.

ENERGY RACING 20W50

API SJ/CD
Špičková vysokoviskozní kapalina, určená pro mazání závodních motorů. Redukuje tření a zajišťuje perfektní mazání i při nejvyšších otáčkách a zatíženích závodního motoru. Kapalina je navržena i s ohledem na odolnost vůči agresivním účinkům závodních pohonných hmot. Toto vysoce výkonné mazivo je navrženo k provozování na motorech s extrémní výkonností a pracující v těžkých proměnlivých podmínkách. Není určeno pro motory s nejvyšším tepelným zatížením. Použití tohoto maziva zvyšuje životnost ložisek pístní a hliníkové skupiny motoru, zvláště u těch závodních motorů, vykazujících vysoký poměr otáčky/kilowaty.

ENERGY TROPHY 10W40

API SG/CF-4/CE
Univerzální multigrádní polosyntetický motorový olej splňující veškeré nejnovější požadavky na motorové oleje. Určen jak pro velké naftové motory, tak pro naftové i benzínové motory do osobních automobilů. Jak je popsáno výše, motorový olej ENERGY TROPHY 10W40 je vhodný zvláště pro motory posledních vývojových generací osobních i nákladních vozidel, kde výrobce požaduje oleje klasifikace SAE 10W40.