S.T.O.U.

KRATOS AGROTRAC

API CD/CE/CF/GL-4;  MIL-L-2104-D; MB 227.1
SAE 10W30, 15W30, 15W40, 20W40
Typ oleje „ S. T. O. U.“. Používá se v zemědělské a zemní technice současně jak do motorů, mokrých brzd, převodovek, tak do hydraulických systémů těchto strojů. Doporučený pro široký sortiment zemědělské a zemní techniky s benzinovými i dieselovými motory, přeplňovanými i atmosférickými. Dobrá tekutost za nízkých teplot a vysoká relativní viskozita ve vysokých teplotách, umožňuje použití jak za tropických letních teplot, tak i za silných mrazů.

KRATOS BULTRAC

API CG-4/CF-4/CF/CE/CD; GL-5/GL-4; ACEA E3
SAE 10W40, 15W30, 15W40, 20W40
Víceúčelový olej pro stavební a zemní techniku, zemědělskou a zahradnickou techniku, jakož i pro kompresory. Vhodný pro zemní stroje, zemědělské traktory, stavební stroje a kompresory. Ve stroji funguje současně jako motorový olej, hydraulický olej, převodový olej, kapalina do mokrých brzd. Dále je používán i pro velké spektrum různých převodovek a kompresorů.

KRATOS HITRAC 10W40

API CG-4/CF-4/CF/CE/CD; GL-5/GL-4; ACEA E3
Multifunkční polosyntetický olej typu "STOU", pro průmyslové stroje, zemědělské a zahradnické zařízení i kompresory. Používá se v buldozerech, průmyslových a zemědělských traktorech, stavebních strojích i kompresorech. Pracuje jako motorový olej, hydraulický olej, převodový olej, kapalina na mokré brzdy, ale také jako převodový a kompresorový olej.