4-Taktní oleje

4T GP COMPETITION

SAE 5W40; API SN; JASO MA2
Plně syntetický olej vyvinutý jako ideální mazivo pro čtyřtaktní motocyklové motory splňující vysoké požadavky kladené na závodní motocykly, vysokootáčkové motory s velkým zatížením. Používá se ve čtyřdobých motocyklových motorech, perfektní do motorů se spojkou ve společné olejové lázni. Speciálně určený pro závodní typy motocyklů nebo pro velmi silné motocykly značek: BMW, HONDA, KAWASAKI, MOTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH a YAMAHA.

4T GP SPECIAL (NAHRAZUJE 4T GP RACING 10W60)

SAE 10W60; API SN; JASO MA2
Plně syntetický motocyklový motorový olej postavený na bázi syntetického tri-esteru a vybavený nejmodernějšími aditivy. Olej poskytuje dokonalé mazání při nejtěžších a nejnáročnějších závodních podmínkách. Doporučeno pro 4 taktní motocykly používané ve všech závodních kategoriích. Tento olej je také vhodný pro mazání typů motocyklu, kde je spojka ve společné olejové lázni.
 

4T GP RACING

SAE 10W50; API SN; JASO MA2
Plně syntetický motorový olej vybavený nejnovějšími aditivačními technologiemi. Olej poskytuje dokonalé mazání při nejtěžších a nejnáročnějších závodních podmínkách. Doporučeno pro 4 taktní motocykly používané ve všech závodních podmínkách. Tento olej je také vhodný pro mazání typu motoru, kde je spojka ve společné olejové lázni.

4T GP SPORT

SAE 10W40; API SN; JASO MA2
Částečně syntetický vícerozsahový motorový olej nejmodernější technologie pro čtyřtaktní motocyklové motory pracující za proměnlivých podmínek provozu a rovněž při nepřetržitých vysokých rychlostech a zatíženích. Používá se ve čtyřdobých motocyklových motorech, perfektní do motorů se spojkou ve společné olejové lázni. Garantovaná supermazací síla pro sportovní jízdu motocyklové závody. Doporučován pro některé modely značek HONDA, KAWASAKI, MOTTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH,YAMAHA atd.

4T GP POWER

SAE 15W50; API SN; JASO MA2
Vysoce kvalitní vícerozsahový motorový olej na bázi základového minerálního oleje vysoké kvality pro čtyřtaktní motocyklové motory pracující za proměnlivých podmínek provozu a rovněž při nepřetržitých vysokých rychlostech. Používá se ve čtyřdobých motocyklových motorech, vhodný také do motorů se spojkou ve společné olejové lázni. Zvláště vhodný pro typy „ touring, tourist a chopper “. Specifikován pro některé modely firem BMW, HARLEY DAVIDSON, MAGNI, MOTTO GUZZI, HUSQVARNA, YAMAHA atd.

4T MOTOCLASSIC

SAE 50; API SA
Monográdní motorový olej pro „ veterány “, a automobily s čtyřtaktními motory starších konstrukcí. Olej je vybaven nízkou detergencí. Má excelentní vlastnosti proti opotřebení. Snižuje spotřebu oleje. Použití pro klasické motocykly nebo pro motocykly s mazacími specifikacemi uvedenými níže

4T MOTO HD

SAE 20W50; API CE
Vysoce kvalitní multigrádní z minerálního základového oleje pro 4 dobé motocykly HD provozované v libovolném rychlostním režimu. Použití pro motocykly značky HD, hlavně pro typy „choler a touring“, doporučen pro některé konkrétní modely HD, obzvláště pokud jsou provozovány z vysokých teplot.

4T SCOOT

SAE 15W50; API SG; JASO MA
Vysoce kvalitní multigrádní oleje na bázi minerálního základového oleje. Určen pro provoz čtyřtaktních skútrů, jak za podmínek „ Stop and go“, tak rovněž při nepřetržitém dlouhodobém namáhání. Použití ve čtyřtaktních motorech skútrů provozovaných jak v běžných, tak i v náročných podmínkách.