Speciální produkty

BRAKE FLUID

DOT; FMVSS N° 116; SAE J 1703; ISO 4925
Vysoce kvalitní hydraulická brzdová a spojková kapalina vysoce zatížitelná se syntetickými složkami (polyglykoly, estery, inhibitory). Použití pro prakticky všechny hydraulicky ovládané brzdy (osobní automobily, nákladní automobily, autobusy, dodávky).

FLOW IMPROVER

Zimní přípravek pro zlepšení kvality nafty. Péče o motorovou naftu pomocí přípravku SUNOCO FLOW IMPROVER navrací naftě s vyšším obsahem parafinů dobrou čerpatelnost v nižších teplotách. Toto je umožněno skutečností, že SUNOCO FLOW IMPROVER je schopen ovlivnit vývoj a stavbu parafínových krystalů. Přidání 1 litru SUNOCO FLOW IMPROVERu do 1000 litrů nafty je plně postačující ke zlepšení charakteristické tekutosti v nízkých teplotách.

ANTIFREEZE G12++

BS 6580 (1992); ASTM D 3306; MAN 324 Si-OAT; SAE J 1034; Mercedes Benz 325.5; VW TL 774 typ G
ANTIFREEZE G12++ je jedna z nejmodernejších chladicích kapalin na bázi ethylenglykolu s nemrznoucími úcinky. Používá se ve všech nových spalovacích motorech, zejména tam, kde je dominantní konstrukcní prvek hliník a jeho slitiny. ANTIFREEZE G12++ obsahuje organické inhibitory koroze (OAT) spolecne se silikáty a jejich stabilizátorem pro zvýšenou ochranu hliníku. Neobsahuje dusitany, aminy, fosfáty ani borax. Díky speciálním aditivum je omezena penivost a zajištena dlouhodobá antikorozní ochrana.

ANTIFREEZE G12+

ASTM D 3306; BS 6580; Daimler Chrysler 325.3; SAE J 1034; MAN 324 SNF; W TL 774 typ D/F; PSA B71 5120
ANTIFREEZE G12+ je moderní nemrznoucí chladicí kapalina na bázi ethylenglykolu. Muže být použita ve všech spalovacích motorech, zejména tam, kde je dominantní konstrukcní prvek hliník a jeho slitiny. ANTIFREEZE G12+ obsahuje výhradne organické inhibitory koroze (OAT). Neobsahuje dusitany, aminy, fosfáty, borax ani silikáty. Díky speciálním aditivum je omezena penivost a zajištena dlouhodobá antikorozní ochrana.

ANTIFREEZE PERMANENT

BS 6580; ASTM D3306; SAE J 1034; AFNOR NF 15-601
Antifreeze permanent je chladící kapalina motory vyšších specifikací než BS6580. Je to výrobek na bázi mono etylén glykolu, který byl vyvinut pro universální použití. Poskytuje vysoký stupeň ochrany proti korozi u chladících systémů motorů z hliníku či železa. Byl vyvinut pro celoroční použití – proti zamrznutí, přehřátí a korozi u spalovacích i vznětových motorech.

CHF

ISO 7308; DIN 51524 (T3); VW TL 52146; BMW 81229407758; Mercedes MB345.00; Peugeot B 712710
Speciální, plně syntetická hydraulická kapalina pro posilovače řízení a pro mnoho dalších, tzv. integrovaných hydraulických systémů používaných u nejnovějších generací osobních a nákladních vozidel, traktorů, atd., kde jsou vyžadovány výše uvedené specifikace.

LHM PLUS

PSA
Hydraulická kapalina vyvinutá především pro vozidla z koncernu PSA (Citroen, Peugeot). Použití pro vozidla s nádobkou, kde je specielně vyznačeno, že je určena pro „full power“ systémy (brzdy, pérování a posilovač řízení), pro hydrodynamické pérování, tlumiče pérování. Kapalina má velmi dobré nízkoteplotní vlastnosti, vynikající funkčnost i za měnících se extrémních klimatických podmínek.

SUNICE PB 100

ISO VG 100; R-134A
Syntetické mazivo na bázi polyalkylenglykolu, pro automobilní klimatizační systémy s kompresorem pro typ chladiva R-134a. Určen jak pro systémy kompresorů s pevným zdvihovým objemem, tak pro systémy s proměnným zdvihovým objemem (např. typ s kývavým kotoučem). SUNICE PB 100 je obzvláště doporučován pro použití v kompresorech typu SANDEN s pevným zdvihovým objemem – typy SD7H15/SHD, SD7H15/HD, SD7H13, SD7H10 a SD5H14.

AVO 7+

Univerzální přípravek pro použití v průmyslu, automobilech, motoristickém sportu, vodním sportu a pro domácí účely. Chrání kovové části proti korozi a oxidaci, má velmi dobré penetrační vlastnosti. Čistí a vytěsňuje vlhkost z elektrických zařízení (kontakty, vedení), uvolňuje zarezlé šrouby, matice a zámky.

GEAROL B2

Ideální převodová sloučenina pro všechny otevřené převody různých typů přes vysoký tlak mazání v nejmenším rohu. Také pro kabely a ocelové dráty. Chrání proti opotřebení a korozi. Odolný proti vodě. GEAROL B2 je vynikající rozpouštědlo sloučenin, které obsahují těkavé látky.Tento produkt je uplatňován pouze postřikem, jenž je umožněno tím, že se odstraní ochranná kapsle a stiskne se tlačítko sprej.

DELTEC

Antikorozní přípravek s tlumícími účinky obsahující rozpouštědlo. Vytváří voskový film. Pro všeobecné použití k zabránění koroze. Poskytuje protikorozní ochranu v dutinách automobilů a jiných strojů. Vysoká polarita dává výrobku skvělou přilnavost ke kovovým povrchům. Tlumí hluk. Má penetrační účinky a odpuzuje vodu. Formuje po zaschnutí transparentní nahnědlý film voskovité konzistence.

DELCOAT

Podkladový nátěr pro lodě,auta, karavany s vynikající antikorozní ochranou. Neobsahuje chlór. Specificky na podvozky aut, lodí apod. Lehce odstranitelný rozpouštědly, nepoškozuje gumové části.

PENTRAX

Penetrační olej obsahující MoS2 a koloidní grafit. K vzájemnému uvolnění pevně lpících strojních součástí, jako např. šrouby, zámky, čepy a matice. Je určen také k následnému mazání těchto součástí.

CHAIN LUBE

Speciální voděodolné mazivo vhodné pro všechny typy válečkových řetězů a otevřených kluzných ploch. Obsahuje koloidní PTFE pro optimální mazání i za extrémních podmínek. Použití pro listová pera mobilní techniky, otevřené převody jízdních kol a motocyklů, řetězy a kluzné plochy v průmyslu, pracovní části zemědělských strojů – např. kosy sklízecích strojů.

UNIVERSAL BRAKE CLEANER

Vysoce účinný brzdový čistič. Základem jeho složení jsou rozpouštědla. Mazivo, olej, různé jiné nečistoty, jsou přípravkem snadno odstranitelné, díky jeho vysoké úrovni čistících vlastností. Produkt nezanechává žádná rezidua. Odstraňuje nečistoty, olej, mazivo, brzdný prach.

SILICONE SPRAY

Průsvitné mazivo pro malé zatížení. Vhodné také k vytvoření a udržení lesklého vzhledu kovových a syntetických materiálů. Je velmi vhodný pro oživení vzhledu pryžových, plastových a chromovaných částí automobilů, motocyklů, jízdních kol, motorů a lodí. Udržuje pružnost pryžových dílů dveří automobilů. Díky svému silikonovému složení je Silicone Spray vynikající pro leštění plastů a kovů.